Popełniłeś błąd. Skrzywdziłeś innego człowieka. Żałujesz, chciałbyś przeprosić, naprawić błąd. Ale nie możesz. Osoba, którą skrzywdziłeś jest nieosiągalna, nie chce mieć z Tobą nic wspólnego. Czujesz się bezradny. Poczucie winy Cię przytłacza i jesteś o krok od myśli, że nigdy nie będziesz w stanie sobie wybaczyć. Co można w takiej sytuacji uczynić? Czy wybaczenie sobie jest możliwe? Czy można odzyskać siebie i swoje życie? Zapraszam do wspólnego poszukiwania odpowiedzi. Opowiem historię osoby, której mimo wszystko się udało. Marcin Orawski

Link do transmisji NA ŻYWO

Link do transmisji NA ŻYWO

Ogłoszenia:

  • Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00
  • Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się w pierwsze poniedziałki miesiąca. Mają charakter otwarty i niezobowiązujący. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 6 listopada 2023 r. o godzinie 17:30 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła). Temat spotkania: „Księgi wyznaniowe Kościoła Luterańskiego – czym są i czemu służą”. Serdecznie zapraszamy!
  • Zajęcia tygodniowe:

spotkanie dla młodzieży pokonfirmacyjnej odbędzie się w środę o godzinie 17.30;
we wtorek lekcje religii odbędą się zgodnie z planem;
próba chóru parafialnego w środę o godzinie 19.45;
godzina biblijna obędzie się w czwartek o godzinie 11.00.
zapraszamy także na spotkanie Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego Pronoja w czwartek o godzinie 20.00.

  • Trwa się akcja Prezent pod choinkę. Ta akcja, organizowana przez CME, polega na przygotowywaniu paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących dzieci w Ukrainie i Rumunii. Do poniedziałku 13 listopada można przygotować takie paczki i przynosić do kancelarii. Jeżeli ktoś chciałby się zaangażować w tę akcję, ale nie może samemu przygotować paczki, to istnieje możliwość wpłacenia dowolnej kwoty na listę wystawioną w kancelarii. Za zebrane środki zostaną zakupione rzeczy do paczek, które zostaną spakowane podczas jednego ze spotkań DA Pronoja.