Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Wystawy Plenerowej Prac Seniorów z Dziennego Domu dla Osób Starszych Senior+ pt. „Obrazy Pamięci”.

Wystawę można oglądać od 16 września do 30 września 2019 roku na Pierzei Północnej Rynku we Wrocławiu.

Wystawa powstała na okoliczność Światowego Dnia Choroby Alzheimera, prezentuje treści edukacyjne na temat choroby otępiennej, działalności Dziennego Domu, a przede wszystkim ukazuje wybrane prace malarskie Seniorów, które powstały pod okiem profesjonalnej malarki Anny Nesteruk.

Wystawę organizuje Dzienny Dom dla Osób Starszych Senior+ we Wrocławiu, który funkcjonuje w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020 Edycja 2017 Moduł II.

Oficjalny Patronat nad Wystawą sprawuje Parafia Ewangelicko-Augsburska we Wrocławiu Opatrzności Bożej oraz Miasto Wrocław.

Patronat Honorowy objął Wrocławski Uniwersytet Medyczny oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Patronat Medialny: Polskie Radio Wrocław oraz Gazeta Senior.

Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 16 września o godzinie 10:00 na Wrocławskim Rynku.