Zapraszamy serdecznie na wycieczkę integracyjną do wioski lapońskiej w Borowicach i Karkonoskich Tajemnic w Karpaczu w sobotę 23 listopada 2019 r.

ODJAZDY autokaru z następujących przystanków:

  • godz.8.00 Wrocław Aquapark ul. Marka Petrusewicza (zatoki postojowe pomiędzy zjeżdżalniami Aquaparku a hipermarketem Kaufland)
  • godz.8.15 Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego (zatoka postojowa przed kinem „Nowe Horyzonty”, dawny Helios)

Przewidywany powrót do Wrocławia ok godz.19.30.

W programie wycieczki proponujemy zwiedzanie wioski lapońskiej czyli małej Finlandii w sercu Karkonoszy, wzbogacone opowieściami o skandynawskich zwyczajach, na terenie osady Domek Muminka oraz żywe renifery, przygotowujące się do ciężkiej pracy w roli pomocników św.Mikołaja; a następnie w pobliskim Karpaczu zaprosimy chętnych do wspólnego odwiedzenia Karkonoskich Tajemnic czyli multimedialnego podziemnego Muzeum Ducha Gór.

Cena wycieczki wynosi 50 zł/os.

W cenie wycieczki: transport autokarowy, opłaty drogowe i parkingowe, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenie NNW

Cena wycieczki nie zawiera biletów wstępu do obiektów. Środki na opłacenie biletów grupowych zostaną zebrane w autokarze.

Ceny biletów wstępu: wioska lapońska 10 zł/os dla wszystkich,

Karkonoskie Tajemnice 15 zł/os. bilet normalny, 12 zł/os. bilet ulgowy dla dzieci, studentów, emerytów i rencistów po okazaniu dokumentu poświadczającego prawa do ulgi.

Wyżywienie we własnym zakresie, planowana jest przerwa obiadowa w Karpaczu ok.godz.16.00.

Prosimy o zapisy i wpłaty do wtorku 19 listopada w Kancelarii Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Opatrzności Bożej we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wielkiego 29, tel. 71 3434730, czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 10-14, we wtorki w godz.15-18 oraz bezpośrednio po niedzielnym nabożeństwie. Wycieczka odbędzie się przy grupie powyżej 30 uczestników. Do celów ubezpieczeniowych prosimy o przekazanie przy zapisie następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia. W celach organizacyjnych zalecane podanie numeru telefonu kontaktowego.

Impreza przystosowana jest zarówno dla seniorów, jak i rodzin z dziećmi.

Dodatkowych informacji chętnie udzieli Arkadiusz Felkle, tel. 602 256 058, przewodnik@felkle.pl