Z radością przekazujemy zaproszenie na kolejny Salon Wzajemnego Szacunku, który odbędzie się na naszej parafii w piątek o 18.00.


Fundacja „Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań” ma zaszczyt zaprosić do kolejnego Salonu Wzajemnego Szacunku. Odbędzie się on 9 grudnia (piątek) 2022 roku o godzinie 18:00 w sali parafialnej przy Ewangelickim Kościele Opatrzności Bożej przy ul. Kazimierza Wielkiego 29.

Gościem Salonu będzie Julieta Gonzalez – doktorantka muzykologii na Uniwersytecie Wrocławskim, aktywna śpiewaczka, jej specjalnością jest repertuar dawny, a pasją muzyka tradycyjna z Meksyku i Ameryki Łacińskiej.

Podczas piątkowego Salonu zatytułowanego „Viva Mexico! O Meksyku, jego kulturze i historii oraz kolędy śpiewane przez Panią Gonzalez” śpiewaczka przybliży nam obchody różnych meksykańskich świąt, kulturę, sztukę i tradycję tego kraju oraz będziemy mieli okazję usłyszeć meksykańskie kolędy i tradycyjne pieśni w jej wykonaniu.

Salon poprowadzi Janusz Witt

Wstęp wolny

Zapraszamy serdecznie!