W imieniu Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wang w Karpaczu, zapraszamy serdecznie na Diecezjalne Rekolekcje Pasyjne dla Pań, które odbędą się w weekend 30–31 marca 2019 r. w Karpaczu, w Ośrodku „Przy Lesie” na ulicy Spokojnej 1.
Temat Rekolekcji to: „Rozmowa: dialog serca z sobą, bliźnim, Bogiem.” Tegoroczne zajęcia przygotuje i poprowadzi Lucyna Żak ze Świdnicy.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 10.30 w sobotę, a zakończą obiadem w niedzielę.

Koszt pobytu to 110,00 zł (nocleg z soboty na niedzielę, obiady w sobotę i niedzielę, śniadanie w niedzielę, kolacja w sobotę, kawa w przerwach w sobotę). Koszt pobytu tylko w sobotę to 45,00 zł (obiad, kolacja, kawa w przerwach). Osoby, które zamówią dietę wegetariańską lub inną będą proszone o dopłatę 5,00 zł do każdego posiłku.

Rekolekcje są dotowane przez Diecezję Wrocławską Kościoła EA w wysokości 3.000,00 zł.

Na zgłoszenia czekamy do 24 marca 2019 roku. Opłaty za rekolekcje będą przyjmowane gotówką u organizatorki, Bogusławy Pech, w sobotę podczas rekolekcji.

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do Karpacza, rezerwacja indywidualna pod numerem 603292672 rezerwacja@owprzylesie.pl.