Głos dla Ukrainy!🇺🇦🇵🇱 Nie ma odpowiednich słów, aby wyrazić ostatnie wydarzenia. Niepokój oraz niepewność dnia następnego weszły już do codzienności, dlatego czas wpuścić trochę światła! A nawet trochę muzyki 🎼W najbliższą niedzielę (13.03) o godz. 10:00 w Kościele Ewangelickim Opatrzności Bożej we Wrocławiu odbędzie się nabożeństwo oraz koncert z udziałem Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi”

Koncert jest w pełni dedykowany przyjaciołom, znajomym, rodzinie oraz wszystkim mieszkańcom Ukrainy! W repertuarze znajdą się tradycyjne ukraińskie i polskie pieśni ludowe. Nie zabraknie również narodowego hymnu Ukrainy, który za każdym razem rozgrzewa nasze serca. 💙💛

Wwystąpią: Marta Kilian – solo, Szymon Atys – fortepian, Natalia Droń – słowo wiążące 📍Podczas koncertu i nabożeństwa prowadzona będzie zbiórka, z której cały dochód zostanie przekazany na pomoc ukraińskim uchodźcom przebywającym pod opieką Parafia Ewangelicko-Augsburska Opatrzności Bożej we Wrocławiu Przyjdź i okaż solidarność! ❤ Zabierz rodzinę, przyjaciół i znajomych! Wstęp wolny! Zapraszamy!