Wystawienie się na pośmiewisko to bardzo przykre doświadczenie. Czasem chyba lepiej stać się obiektem czyjegoś gniewu albo złości, to przynajmniej nie prowadzi tak szybko do utraty poczucia własnej wartości. Wykpienie trafia w naszą samoocenę, narusza ją, a nieraz może prowadzić do kompleksów. Skutków wyśmiania i szyderstw doświadczył prorok Jeremiasz. Czuł się opuszczony do tego stopnia, że obawiał się nawet przyjaciół. Jak sobie próbował radzić z tą sytuacją? Czy cierpienie go uszlachetniło? Czy go wzmocniło? Zapraszamy do refleksji w czasie nabożeństwa, którego transmisję przeprowadzimy jak zawsze na naszych kanałach: Facebook oraz Youtube (https://www.youtube.com/channel/UCrIGAANmhycqv8UFDr-4zGA). Zapraszamy bardzo serdecznie w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00. Do zobaczenia, Marcin Orawski.