16 czerwca zakończyliśmy rok szkolny nabożeństwem według liturgii młodzieżowej, prowadzonej przez zespół pod przewodnictwem Kariny Reske. Nabożeństwo upiększył, zbierając zasłużone owacje, zespół dziecięcy MelodiCor, prowadzony przez panią Dobromiłę Ogińską-Broniszewską.

W trakcie nabożeństwa uczniom uczęszczającym na lekcje religii zostały wręczone świadectwa, a uczestnicy szkółki niedzielnej dostali stosowne dyplomy. Po nabożeństwie w Kamienicy pod Aniołami były przygotowane różne atrakcje: tworzenie bransoletek, składanie origami, kręgle fińskie, rzucanie piłką do celu, tworzenie wakacyjnego plakatu i gniotka wypełnionego mąką czy zabawa bańkami mydlanymi na dziedzińcu Kamienicy.

Pogoda stanęła na wysokości zadania i wszystko odbyło się w pełnym słońcu. Teraz czas wakacyjnego odpoczynku, który należy się wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom nie rozpocznie się kolejny etap szkolnej przygody. Bożego błogosławieństwa na wakacje!

Paweł Mikołajczyk, fot. Anna Górka, Iwona Orawska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *