16 czerwca zakończyliśmy rok szkolny nabożeństwem według liturgii młodzieżowej, prowadzonej przez zespół pod przewodnictwem Kariny Reske. Nabożeństwo upiększył, zbierając zasłużone owacje, zespół dziecięcy MelodiCor, prowadzony przez panią Dobromiłę Ogińską-Broniszewską.

W trakcie nabożeństwa uczniom uczęszczającym na lekcje religii zostały wręczone świadectwa, a uczestnicy szkółki niedzielnej dostali stosowne dyplomy. Po nabożeństwie w Kamienicy pod Aniołami były przygotowane różne atrakcje: tworzenie bransoletek, składanie origami, kręgle fińskie, rzucanie piłką do celu, tworzenie wakacyjnego plakatu i gniotka wypełnionego mąką czy zabawa bańkami mydlanymi na dziedzińcu Kamienicy.

Pogoda stanęła na wysokości zadania i wszystko odbyło się w pełnym słońcu. Teraz czas wakacyjnego odpoczynku, który należy się wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom nie rozpocznie się kolejny etap szkolnej przygody. Bożego błogosławieństwa na wakacje!

Paweł Mikołajczyk, fot. Anna Górka, Iwona Orawska