W Niedzielę Palmową spełniło się marzenie 14-letniego Fabiana, podopiecznego fundacji „Mam Marzenie”. Chłopiec chciał otrzymać komputer stacjonarny do gier. Grając, nie tylko dobrze się bawi, zapominając na chwilę o chorobie nowotworowej, ale przy okazji uczy się języka angielskiego. Dzięki pieniądzom zebranym podczas naszego Kiermaszu Adwentowego, który odbył się 3 grudnia, udało się kupić odpowiedni sprzęt. Komputer dla Fabiana przedstawicielom fundacji „Mam Marzenie” przekazali ks. Marcin Orawski, kurator parafii Jacek Sowa i dzieci biorące udział w kiermaszu.

Po nabożeństwie spotkaliśmy się w sali parafialnej, by degustować upieczone przez parafian wielkanocne mazurki, babki i inne pyszności. Jak zwykle ciężko było dopchać się do stołu, a ciasta znikały w zastraszającym tempie. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pieczenie ciast oraz dekorowanie i sprzątanie stołu.

ds, fot. Jacek Sowa