Nie tego tytułu z przekonaniem, że kogoś mogą interesować moje poglądy na temat zmartwychwstania. Nie jestem tak ważny ani kompetentny. Chciałbym jednak podzielić się osobistym doświadczeniem, które sprawia, że w swym życiu zarówno potwierdzam zmartwychwstanie, jak i mu niestety zaprzeczam.

Link do transmisji NA ŻYWO: https://youtube.com/live/Ycnt4kwx5ao?feature=share (prosimy o skopiowanie i wklejenie do okna przeglądarki)

Link do transmisji NA ŻYWO: https://youtube.com/live/Ycnt4kwx5ao?feature=share (prosimy o skopiowanie i wklejenie do okna przeglądarki)

Ogłoszenia:

1. Nabożeństwo w Wielkanoc o godz. 10.00 – ze spowiedzią i Komunią Świętą (transmisja na żywo)

2. Nabożeństwo w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 10.00 – nabożeństwo słowa (transmisja na żywo). Po nabożeństwie serdecznie zapraszamy na piknik połączony z poszukiwaniem wielkanocnych niespodzianek. Wyjazd samochodami bezpośrednio po nabożeństwie. Na miejscu planowane jest ognisko, a dla dzieci poszukiwania czekoladowych jaj. Jeśli ktoś chciałby pojechać a nie dysponuje środkiem transportu proszę o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej.

3. W przyszłą niedzielę nabożeństwo o godz. 10.00.

4. Zajęcia tygodniowe: – w najbliższym tygodniu w związku z feriami świątecznymi nie odbędą się lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego,
– spotkanie dla młodzieży pokonfirmacyjnej odbędzie się w środę o 17.30.
– zapraszamy na godzinę biblijną w czwartek o godz. 11.00,
– zapraszamy także na spotkanie Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „PRONOJA” w czwartek o godzinie 20.00.