Niewzruszona wiara, co się nie kłania wątpliwościom – czy to ideał? Wieczne oskarżenie, bo pytania, zwątpienia i słabości to ciągły element naszego życia? A jeżeli są konieczne by powiedzieć: Pan mój i Bóg mój? W pierwszą niedzielę po Wielkanocy będziemy towarzyszyć uczniom Chrystusa, żeby zastanowić się czym jest silna wiara, czy musi bać się wątpliwości i jak możemy doświadczyć zmartwychwstałego gdy Wielkanoc już minęła. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Kościoła Opatrzności Bożej i na transmisję.

Pieśni:
182 – Minęła noc
179 – Jutrzenko nowych czasów
193 – Przed Boga tron
183 – Mój Jezus żyw
185 – Nasz Baranek Wielkanocny
Introit nr 46

Ogłoszenia:

  1. Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  2. Lekcje religii odbywają się zgodnie z planem.
  3. Spotkanie dla młodzieży pokonfirmacyjnej odbędzie się w środę o 17.30.
  4. Godzina biblijna obędzie się w czwartek o 11.00.
  5. Zapraszamy na spotkanie Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego Pronoja w czwartek o 20.00.
  6. We wtorek 16 kwietnia w Starej Bibliotece odbędzie się konferencja naukowa organizowana przez Koło Studenckie EWST pt. “Płeć Boga”. Już sam tytuł jest ciekawy, a program (można go znaleźć na wydarzeniu na FB: >LINK<) tylko to potwierdza. Wśród prelegentek i prelegentów znajdują się również osoby z naszej parafii. Dołączamy się do zaproszenia. Jeżeli się wybieracie zwróćcie, proszę, uwagę na sposób zgłaszania się.