W każdą niedzielę lipca i sierpnia w TVP 3 o 15.45 będzie można obejrzeć transmisję z nabożeństwa z jednej z parafii naszego Kościoła.

Epidemia COVID-19 w naszym kraju nie wydaje się gasnąć. W naszym kościele już od czerwca odbywają się niedzielne nabożeństwa o tradycyjnej godzinie – 10.00. Cieszymy się z możliwości wspólnego przeżywania nabożeństwa i dokładamy wszelkich starań, by wszelkie zasady bezpieczeństwa zostały zachowane (pamiętajcie, proszę, o zapisach do pokoju dla dzieci). Mimo to bardzo prosimy, byście w trosce o swoje i innych zdrowie zastanowili się, czy nie występują jakieś przeciwwskazania do uczestnictwa w nabożeństwie. Szczególnie zastanówcie się, czy nie należycie do grupy zwiększonego ryzyka (wiek, choroby, osłabienie) lub czy nie wykazujecie symptomów zachorowania – nawet, jeśli to nie jest COVID.

Dla tych osób, które pozostaną w domach przygotowujemy nagrania nabożeństw. Możecie je znaleźć na naszym kanale na YouTube i na profilu Parafii na Facebooku. Wiemy, że całkiem pokaźna liczba osób korzysta z tej możliwości. Możecie też zajrzeć z wizytą internetową do innych parafii. Listę nabożeństw i linki można znaleźć w portalu luteranie.pl.

W lipcu i sierpniu w każdą niedzielę w TVP 3 o 15.45 będzie można obejrzeć nabożeństwo z jednej z parafii naszego Kościoła. Istnieje możliwość oglądania Telewizji Polskiej w Internecie za pomocą TVP Stream.

Najbliższe nabożeństwo transmitowane będzie z Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Piszu, z kościoła ewangelickiego w Wejsunach.

Uważajcie na siebie i do zobaczenia – na żywo lub w Internecie.