Pomimo wyjątkowej sytuacji, jaka ma miejsce z powodu wojny w Ukrainie, staramy się działać według planu. Dlatego serdecznie (choć dość późno) zapraszamy na spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła. Zwykle te spotkania odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca i tak jest tym razem. Spotkania mają charakter otwarty i niezobowiązujący. Na najbliższe spotkanie zapraszamy dzisiaj – w poniedziałek 7 marca 2022 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła). Temat spotkania: „Teologia krzyża i jej znaczenie dla ewangelików”. Serdecznie zapraszamy!

Na 18.00 zapraszamy do kościoła na modlitwę w intencji pokoju.

Jeżeli zaś chcielibyście się zaangażować w pomoc osobom, które wojna wygnała z Ukrainy, szczegóły można znaleźć m.in tu: https://www.naszaparafia.pl/…/przygotowujemy-pomoc-w…/