W dniach 3-5 lipca 2020 r. odbędzie się w Grazu (Austria) kolejne Spotkanie Chrześcijan. Hasło przewodnie spotkania to: „Twarzą w twarz. Dzisiaj. Bóg. Wiara”. Inspiracją biblijną spotkania są trzy teksty: Bóg spotyka Abrahama i Sarę, 1 Mż 18, 1-14, Jezus ukazuje się Marii Magdalenie, Jan 20, 11-18, w drodze do Emaus, Łk 24, 13-35.

Podczas spotkania będą poruszane m.in. następujące tematy: zmiany klimatyczne, rozwój społeczeństwa i Kościoła po 1989 roku, sztuczna inteligencja, media społecznościowe, cyfryzacja, Europa, mniejszości i relacje między płciami.

W programie planowane są rozmowy przedstawicieli świata nauki i polityki, rozmowy reprezentantów zwierzchnich władz Kościołów z przedstawicielami różnych krajów, wyznań i pokoleń, wykład teologa Miroslava Volfa, profesora Uniwersytetu Yale, USA, warsztaty i dyskusje, nabożeństwa i studium biblijne, sport i zabawa, zwiedzanie miasta, śpiew i teatr, koncerty, wspólne posiłki.

Koszt uczestnictwa (zależny od wieku i rodzaju zakwaterowania) obejmuje książeczkę z programem, śpiewnik, wstęp na wszystkie wydarzenia Spotkania Chrześcijan, nocleg od 3 do 5 lipca 2020, posiłki: w piątek kolację, w sobotę śniadanie, obiad i kolację, w niedziele śniadanie. Dla dzieci w wieku do 5 lat udział jest bezpłatny z rodzicem lub prawnym opiekunem.

Rejestracja uczestnictwa tylko przez stronę:
https://www.face2face2020.at/de/veranstaltungen/tickets-polen

Termin rejestracji: 31 marca 2020 r. Po upływie tego terminu organizatorzy nie gwarantują noclegu.

Wszystkie informacje związane z programem, udziałem, rejestracją oraz regulaminem i informacją o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie organizatora Spotkania Chrześcijan: https://www.face2face2020.at

Tabela podziału kosztu biletu uczestnika z podziałem na miejsce noclegu oraz wiek.

wiek miejsce noclegupowyżej 21 latod 14 do 20 latod 6 do 14 lat
nocleg w hotelu lub pensjonacie80 EUR64 EUR48 EUR
nocleg w kwaterze prywatnej62 EUR49 EUR37 EUR
nocleg na karimacie49 EUR39 EUR30 EUR
bilet rodzinny2 rodziców + 2 i więcej dzieci = 218 EUR