Nie ma wspólnoty bez dzielenia się doświadczeniami – a Kościół przecież w swoim najważniejszym znaczeniu to właśnie wspólnota. Dlatego z inicjatywy naszych parafian chcemy rozpocząć cykl spotkań z osobami, które zechcą podzielić się swoją pasją.


Na początek będzie to zamiłowanie do podróży.


Ponieważ niełatwo jest przetrzeć szlak, o pierwsze przełamanie lodów i zainicjowanie naszych spotkań poprosiliśmy osobę, która nie za bardzo mogła odmówić – ks. Marcin Orawski opowie nam o swojej wyprawie swoich podróżach rowerowych przez Alpy.


Spotkanie, wzbogacone zdjęciami z podróży, odbędzie się 28 listopada 2022r. o godzinie 18 w Sali parafialnej przy ul. Kazimierza Wielkiego 29 (budynek za kościołem, pierwsze drzwi od lewej).
Jeżeli macie pasje, doświadczenia lub tematy, którymi chcielibyście się podzielić, napiszcie na nasz adres parafialny: wrocław@luteranie.pl, a może kolejne spotkanie będzie poświęcone waszym pasjom! Podzielmy się tym, co jest ważne i cenne w naszym życiu by budować prawdziwą wspólnotę.