Na niedzielnym nabożeństwie gościliśmy Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi”, kierowany przez Annę Grabowską-Borys 👏. Chórzyści pięknie wzbogacili liturgię, a następnie pod hasłem „Solidarni z Ukrainą” wysłuchaliśmy krótkiego koncertu tradycyjnych pieśni ukraińskich i polskich. Wyjątkowo wzruszającą chwilą było odśpiewanie hymnu Ukrainy. Po zakończeniu nabożeństwa i koncertu wspólnie zbieraliśmy datki na pomoc uchodźcom z Ukrainy 💙💛. Decyzją Rady Parafialnej cała niedzielna kolekta została przekazana na ten cel. Wspólnie udało się zebrać ponad 4000 złotych ‼️💓 Z całego serca dziękujemy Chórowi, wszystkim Darczyńcom i Uczestnikom nabożeństwa. Było to piękne święto solidarności. Ufamy, że nasze modlitwy i intencje dotrą do tych, którzy najbardziej teraz potrzebują pomocy 💙💛. (fot. Janusz Malik)