Tyś Bóg, który mnie widzi – pod tym hasłem w dniach od 24-26 marca dwadzieścioro dwoje dzieci z naszej parafii wzięło udział w rekolekcjach pasyjnych dla dzieci i młodzieży Diecezji Wrocławskiej. Uczestnicy poznawali historie Hagar i Józefa, postaci, których Bóg nie tylko widział, ale i wspierał na drodze ich życia. Po zajęciach braliśmy udział w różnych warsztatach: plastycznych, ceramicznych i kowalstwa. Wieczory upłynęły nam na grach planszowych, wspólnych rozmowach i zabawie. Rozegraliśmy mecz piłki nożnej i zjedliśmy kiełbaski z pierwszego w tym roku ogniska. Rekolekcje zakończyły się nabożeństwem w kościele Zbawiciela w Jeleniej Górze-Cieplicach i zabawą na dmuchanych zamkach, przy pysznej herbatce i wyśmienitym gulaszu. Organizatorom w szczególności Parafii w Jeleniej Górze i Diecezji Wrocławskiej bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak ciekawych rekolekcji. Poniżej garść zdjęć autorstwa Iwony Orawskiej.

ks. Marta Zachraj-Mikołajczyk