Relacje z teściami bywają złożone. Na własnym przykładzie doświadczył tego Dawid, któremu teść zgotował życiowy rollercaoster. Sytuacji nie ułatwiał fakt, że teść Dawida był królem Izraela. Miał na imię Saul. Król lubił słuchać gry Dawida na harfie, ale gdy go poniosły nerwy nie wahał się rzucić w zięcia ostrą włócznią. Prawdziwie kochająca się rodzina. 😉 Zapraszam do poznania niezwykłej historii pełnej dramatycznych zwrotów akcji, intryg, trudnych wyborów i ludzkich słabości, która na koniec każe zastanowić się nad sensem zemsty. Czy naprawdę daje ona to, co obiecuje: poczucie sprawiedliwości i spełnienia? A może jest tylko słodką iluzją, która szybko prowadzi do destrukcji? Zapraszam, Marcin Orawski

Ogłoszenia:

  • Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godzinie 10.00.
    • Zajęcia tygodniowe przechodzą w tryb wakacyjny – nie odbędą się wtorkowe lekcje religii, spotkania młodzieży, godzina biblijna i próba chóru.
    • Zapraszamy do udziału w XVIII Wieczorach Organowych u Bożej Opatrzności. W ramach Wieczorów odbędzie się pięć koncertów zaplanowanych od ostatniej soboty czerwca do ostatniej soboty lipca. Koncerty będą rozpoczynać się w każdą sobotę o godzinie 19.00. Na inaugurację zapraszamy 29 czerwca. Wystąpi Michał Kocot, a w programie znajdą się utwory Bacha, Mendelssohna i Mozarta. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
    • Jak co roku odbędzie się Tydzień Ewangelizacyjny w Karpaczu. Termin: 10-18 sierpnia, koszt: 1475 zł (dla dzieci poniżej 7 roku życia są stosowane zniżki). Zapraszamy do pobrania formularza zgłoszeniowego w kancelarii parafialnej lub ze strony parafii Wang w Karpaczu. Link: https://wang.com.pl/parafia/tydzien-ewangelizacyjny-dla-rodzin-w-karpaczu/