Nowy rok szkolny już się rozpoczął, czas więc spotykać się na lekcjach religii w naszej Parafii. Lekcje religii odbywają się, tradycyjnie, we wtorki. Ustalone godziny – jak zawsze – są wynikiem najlepszego kompromisu, jaki udało nam się wypracować. Dzieci uczęszczające na lekcje religii chodzą do różnych szkół, mają różne plany zajęć, kończą o różnych porach. Wiemy, że ten plan nie wszystkich zadowala. Jeżeli któreś z dzieci nie może brać udziału w lekcjach, prosimy o kontakt pod adresem: wroclaw@luteranie.pl. Będziemy starali się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Bezpieczeństwo dzieci jest podstawową sprawą przy organizowaniu lekcji, co w tym roku oznacza wprowadzenie środków ostrożności związanych z epidemią. Mamy nadzieję, że jak najrychlej cała sytuacja się zakończy, bo sami również odczuwamy uciążliwości obostrzeń. Póki co musimy dostosować się do obecnej sytuacji i w trosce o zdrowie uczennic, uczniów, ich rodzin i nauczycieli wprowadzamy naukę na zmiany: lekcje w Parafii na zmianę z lekcjami zdalnymi. Oznacza to, że w jednym tygodniu dana grupa ma zajęcia na miejscu, a w następnym – zdalnie. Zdajemy sobie sprawę z trudności związanych z takim planem i prosimy o wyrozumiałość.

Informacje odnośnie spotkań grupy klas ponadpodstawowych podamy w późniejszym terminie.