W Święto Żniw, czyli w najbliższą niedzielę, po nabożeństwie serdecznie zapraszamy na wspólne pożegnanie lata połączone z pieczeniem placków ziemniaczanych. Ponieważ spotkanie ma formę pikniku, uzależnione będzie oczywiście od pogody. W razie deszczu piknik niestety się nie odbędzie.

W tym roku proponujemy nowe miejsce: gospodarstwo agroturystyczne „Domek Młynarza” w Morzęcinie Małym (https://goo.gl/maps/4J1w3AA1qoyYPKfh7).

Wyjazd z parafii samochodami około 30 minut po zakończeniu nabożeństwa, natomiast spotkanie na miejscu planujemy rozpocząć około 12.30. Można dotrzeć na miejsce pociągiem (stacja Osola, następnie ok. 800m na pieszo).

Pozostajemy przy konwencji, która sprawdziła się w poprzednich latach, tj. każdy zabiera swój ulubiony prowiant piknikowy. Na miejscu będzie do dyspozycji ognisko i kilka stołów, warto jednak zabrać ze sobą własne krzesełka turystyczne czy stolik.

Serdecznie zapraszamy!