Już jutro po nabożeństwie chcemy wspólnie pożegnać lato – tradycyjnie organizując nasze „święto ziemniaka”, czyli pieczenie placków ziemniaczanych na blasze. W tym roku spotkamy się tam, gdzie byliśmy w roku poprzednim: w Agroturystyce Domek Młynarza w Morzęcinie Małym, pinezka:
https://maps.app.goo.gl/1LJBTAywUfrDE9BU8
Parafia zaprasza na placki z różnymi dodatkami, natomiast inne specjały piknikowe proszę przygotować we własnym zakresie. Na miejscu przygotujemy wspólny stół, przy którym jak zwykle będziemy dzielić się przywiezionymi delikatesami. Miejsce sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, spacerom, można popływać łódką lub spróbować złowić rybę na wędkę (konieczny własny sprzęt).
Wyjazd na piknik odbędzie się po nabożeństwie. Do Domku Młynarza można dostać się również pociągiem, kierunek Żmigród, wysiąść należy na stacji Osola i przejść około 800 metrów.
Do zobaczenia!