Czy to już? Czy to czas na przebudzenie z letniego snu i powrót na uczelnie? Świetnie, bo to oznacza, że ponownie ruszają spotkania Pronoi – naszego ewangelickiego duszpasterstwa akademickiego we Wrocławiu!

Spotkania są przygotowywane z myślą o osobach studiujących, ale nikt do indeksu nie zagląda przy wejściu. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby – te, które uczestniczyły w Pronoi wcześniej i te, które nigdy spotkaniach naszego duszpasterstwa nich nie były.

Pierwsze spotkanie będzie miało charakter powitania po wakacjach. Będziemy na was czekać w pierwszy czwartek października pomiędzy 18.00 a 22.00 z ciastkami, napojami i planszówkami. Można przyjść spędzić z nami cały wieczór albo wpaść na chwilę i się przywitać, zagadnąć, zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi, a może nawet dowiedzieć się co to w ogóle za słowo, ta „pronoja”. Zapraszamy!