Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo w Pamiątkę Reformacji, w czwartek 31. października, o godzinie 17.00. Razem z nami będzie obecny i wygłosi kazanie ks. Axel Luter.

Dodatkowo chcemy ten dzień ubarwić poprzez organizację Reformacyjnej Timestreet.

O co chodzi? Chcemy Pamiątkę Reformacji dodatkowo uczcić strojami z epoki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą i mogą do przygotowania strojów z epoki albo tylko jakiegoś charakterystycznego elementu renesansowego stroju, ewentualnie stylizowanego stroju z epoki, i przyjście w nim na nabożeństwo 31. 10. (można przebrać się w sali parafialnej). Wszystkie osoby w strojach zapraszamy, by usiąść w różnych miejscach nawy. Po nabożeństwie zapraszamy na krótkie spotkanie w Kamienicy pod Aniołami, połączone z małym poczęstunkiem, w świetle świec i z muzyką renesansową w tle.

W strojach z epoki czy we współczesnym odzieniu – zapraszamy!