1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00, połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą.
  1. Na najbliższe spotkanie seniorów zapraszamy jutro – w ostatni poniedziałek miesiąca, tj. 25 lutego o godzinie 16.00.
  1. Także juto o godz. 18.30 zapraszamy radnych na zebranie Rady Parafialnej.
  1. Wtorkowe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego oraz środowe spotkania dla młodzieży pokonfirmacyjnej odbywają się według ustalonego planu.
  2. Zapraszamy jednak na godzinę biblijną w czwartek o godz. 17.00.
  3. ZMIANA! W czwartek nie będzie spotkania Duszpasterstwa Akademickiego Pronoja, uczestnicy zdecydowali, że wezmą udział w nabożeństwie z okazji Światowego Dnia Modlitwy.
  4. W kancelarii można zapisać się na wyjazd na Dni Kościoła (Kirchentag) do Dortmundu (19-23 czerwca 2019). Informacje znajdują się na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
  5. W najbliższy czwartek 28 lutego serdecznie zapraszamy na nabożeństwo z okazji Światowego Dnia Modlitwy, którego liturgię przygotowały kobiety ze Słowenii. W tym roku odbędzie się ono w kościele chrześcijan baptystów przy ul. Kłodnickiej we Wrocławiu, początek o 17.30. Po nabożeństwie wszyscy są zaproszeni na agapę, na której będzie można skosztować słoweńskich potraw regionalnych.
  6. Najbliższe spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbędzie się w pierwszy poniedziałek miesiąca, to jest w dniu 4 marca 2019 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Dietrich Bonhoeffer i jego znaczenie dla teologii ewangelickiej”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy.
  7. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich do sali na kawę i herbatę