1. Zapraszamy na nabożeństwo Słowa Bożego w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00.
  1. W związku z feriami zimowymi nie odbędą się wtorkowe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego oraz środowe spotkanie dla młodzieży pokonfirmacyjnej.
  1. Zapraszamy na godzinę biblijną w czwartek o 17.00, tematem: „Czy Elizeusz wysłał niedźwiedzice, by rozszarpały naśmiewające się z niego dzieci – 2 Krl 2,23-25”. Zapraszamy także na spotkania Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „Pronoja”, o godz. 19.00.
  1. Najbliższe spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbędzie się jutro, 4 lutego, o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Czym jest łaska Boża i dlaczego nie można na nią zasłużyć”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!
  2. W kancelarii można zapisać się na wyjazd na Kirchentag do Dortmundu (19-23 czerwca 2019). Informacje znajdują się na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
  3. Dzienny Dom Senior+ ogłasza zbiórkę dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Zbieramy m.in.: dobrej jakości karmę oraz przysmaki, akcesoria do pielęgnacji zwierząt (np. szampony, szczotki), legowiska dla zwierząt, drapaki dla kotów, obroże, smycze, kagańce, zabawki dla zwierząt (np. piłki, myszki dla kotów, szarpaki), gazety (te ze zwykłym papierem), używaną pościel, ręczniki, koce, kołdry i poduszki ze sztucznym(!) wypełnieniem. Zbiórkę prowadzimy w Dziennym Domu Senior+ oraz recepcji Kamienicy pod Aniołami do 15 lutego. Bardzo dziękujemy za każdą formę wsparcia! Informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej, Facebooku i na plakatach.
  1. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich do Sali na kawę i herbatę.