• Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłym tygodniu o godz. 10.00. Rozpoczynamy nim czas Adwentu, nowy rok kościelny. Jak każde nabożeństwo w tym okresie, będzie ono połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą. Po nabożeństwie serdecznie zapraszamy do Kamienicy pod Aniołami na coroczny Kiermasz Adwentowy. Dzieci, rodzice, wielu parafian od tygodni już przygotowują piękne kartki, ozdoby, wypieki i wieńce adwentowe. Wszystkich już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy.
  • Jutro – w ostatni poniedziałek miesiąca – serdecznie zapraszamy na listopadowe spotkanie seniorów, które odbędzie się – uwaga! – o innej godzinie, niż dotychczas. W okresie jesienno-zimowym chcemy zaprosić seniorów na godzinę 11.00, aby uniknąć wracania do domu po zmroku, zwłaszcza trudnych warunkach pogodowych.
  • Zebranie rady parafialnej odbędzie się również jutro o godz. 18.00.
  • W czwartek zapraszamy na godzinę biblijną o godz. 17.00.
  • Również w czwartek zapraszamy na spotkanie Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „Pronoja”. Początek o godz. 19.00.
  • Capella Ecumenica zaprasza na uroczysty koncert z okazji 20-lecia istnienia chóru. Koncert odbędzie się o godzinie 18.00 w sobotę, 30 listopada, w Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza. Usłyszymy muzykę z różnych epok: od Mikołaja Gomółki i Wacława z Szamotuł, Jana Sebastiana Bacha, Feliksa Mendelssohna, Antona Brucknera, po Stanisława Moniuszkę, Paula Mealora, Knuta Nystedta oraz spirituals. Wstęp wolny.
  • Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia 2019 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Czym dla ewangelików jest jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!
  • W związku z małą liczbą zgłoszeń, planowana na sobotę 23 listopada wycieczka do wioski lapońskiej w Borowicach i do Karkonoskich Tajemnic w Karpaczu niestety nie odbędzie się. Osoby, które dokonały wpłat, prosimy aby zgłosiły się do kancelarii parafialnej po odbiór pieniędzy.
  • Po nabożeństwie zapraszamy na poczęstunek do sali parafialnej.