Z żałobnej karty: Ze smutkiem zawiadamiamy, że w minionym tygodniu w wieku 82 lat zmarł:

śp. Eryk Witold Oberman.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższy czwartek, 14 lutego, o godzinie 10.40 na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

  1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00. Będzie ono połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą
  2. Po feriach rozpoczynają się wtorkowe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego oraz środowe spotkania dla młodzieży pokonfirmacyjnej.
  3. Zapraszamy na godzinę biblijną w czwartek o 17.00, tematem będzie: Źródła i objawy bałwochwalstwa czasów Starego Testamentu i czasów współczesnych”. Zapraszamy także na spotkania Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „Pronoja”, o godz. 19.00.
  4. W kancelarii można zapisać się na wyjazd na Kirchentag do Dortmundu (19-23 czerwca 2019). Informacje znajdują się na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
  5. Dzienny Dom Senior+ ogłasza zbiórkę dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Zbieramy m.in.: dobrej jakości karma oraz przysmaki, akcesoria do pielęgnacji zwierząt (np. szampony, szczotki), legowiska dla zwierząt, drapaki dla kotów, obroże, smycze, kagańce, zabawki dla zwierząt (np. piłki, myszki dla kotów, szarpaki), gazety (te ze zwykłym papierem), używaną pościel, ręczniki, koce, kołdry i poduszki ze sztucznym(!) wypełnieniem.
    Zbiórkę prowadzimy w Dziennym Domu Senior+ oraz recepcji Kamienicy pod Aniołami do 15 lutego. Bardzo dziękujemy za każdą formę wsparcia! Informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej, Facebooku i na plakatach.