• Nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  • Zapraszamy do udziału w międzynarodowym spotkaniu naszej diecezji z Kościołem Ewangelickim Śląskich Górnych Łużyc, które odbędzie się w sobotę 7 września w przygranicznym Forst. W programie wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. (m.in.: wspólne nabożeństwo, targ możliwości z różnorodnymi stoiskami, ponadto do wyboru: występy zespołów muzycznych, spotkania, zajęcia i wystawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych). Program w większości jest przygotowany dwujęzycznie. Wyjazd jest planowany w sobotę rano i powrót tego samego dnia około godz. 20.00. Koszt dla osoby dorosłej 40 zł, dla dzieci i młodzieży do lat 18 – 20 zł. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się w kancelarii parafialnej.
  • Dziś kolejny koncert w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu „Wieczory Organowe u Bożej Opatrzności”. O godzinie 19.00 wystąpi Marek Toporowski. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.
  • Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież od 6 klas SP wzwyż do udziału w Ogólnopolski Zjeździe Młodzieży Ewangelickiej. W tym roku zjazd odbędzie się – jak piszą sami organizatorzy, na końcu świata, czyli w Suwałkach. Termin 20-22 września, a koszt to 100 zł za pobyt z noclegiem i wyżywieniem.
  • Kościół Ewangelicko-Augsburski we współpracy z Kościołem Ewangelicko-Luterańskim w Bawarii serdecznie zapraszają osoby znające podstawy języka niemieckiego na warsztaty Bibliologu, które odbędą się od 9 do 13 września 2019 r. we Wrocławiu, w naszej Kamienicy pod Aniołami. Bibliolog to metoda pracy z Biblią, która pozwala „ożywić” czytany tekst, umożliwiając uczestnikom jego lepsze zrozumienie. Można ją z powodzeniem stosować w pracy parafialnej, lekcjach religii, czy nauce konfirmacyjnej. Oferowany 5-dniowy kurs wyposaża w kompetencje, umożliwiające pracę tą metodą. Uczestnicy warsztatów otrzymują certyfikat, który daje uprawnienia do kontynuacji szkoleń w tym zakresie. Warsztaty ukierunkowane są na ćwiczenia praktyczne, z krótkim wstępem teoretycznym bibliologów. Chętnych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Kontakt: Anna Wrzesińska+48 506 392 007.
  • Po nabożeństwie serdecznie zapraszamy na spotkanie, poczęstunek do sali parafialnej.