1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00.
 2. Wtorkowe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego oraz środowe spotkania dla młodzieży pokonfirmacyjnej odbywają się według ustalonego planu z wyjątkiem klasy 4. Lekcja dla klasy 4 jest odwołana.
 3. Zapraszamy na godzinę biblijną w czwartek o godz. 17.00. Zapraszamy także na spotkania Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „Pronoja” o godz. 19.00.
 4. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy, który odbędzie się w naszej sali parafialnej w sobotę 23 lutego o godz. 16.00.
  Tematem przewodnim tegorocznego balu są postaci z bajek dla dzieci.
  Bal poprowadzą dwie panie Alicje –  nauczycielki z naszego przedszkola „Wesołe Nutki”. W programie, oprócz tańców, gry i zabawy, w tym konkurs dla całych rodzin na najlepsze/najciekawsze przebranie. Warunkiem udziału w tym konkursie jest przebranie się dziecka oraz przynajmniej jednego z rodziców lub dziadków za postaci z jednej bajki. Na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda 🙂
  Podobnie jak w latach poprzednich wspólnie przygotujemy składkowy bufet. Proszę o przyniesienie drobnych przekąsek, smakołyków, napojów, owoców – co kto lubi. Proszę jednak nie przesadzać z ilością! Zaplanowana jest przerwa na posiłek, w tym roku Marek i Agnieszka zapraszają na langose.
  Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!
 5. W kancelarii można zapisać się na wyjazd na Dni Kościoła (Kirchentag) do Dortmundu (19-23 czerwca 2019). Informacje znajdują się na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
 6. Na najbliższe spotkanie seniorów zapraszamy w ostatni poniedziałek miesiąca, tj. 25 lutego o godzinie 16.00.
 7. W czwartek 28 lutego serdecznie zapraszamy na nabożeństwo z okazji Światowego Dnia Modlitwy, którego liturgię przygotowały kobiety ze Słowenii. W tym roku odbędzie się ono w kościele chrześcijan baptystów przy ul. Kłodnickiej we Wrocławiu, początek o 17.30. Po nabożeństwie wszyscy są zaproszeni na agapę, na której będzie można skosztować słoweńskich potraw regionalnych.
 8. Najbliższe spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbędzie się w pierwszy poniedziałek miesiąca, to jest w dniu 4 marca2019 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Dietrich Bonhoeffer i jego znaczenie dla teologii ewangelickiej”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!