1. Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  2. We wtorek lekcje religii odbywają się według ustalonego planu.
  3. W czwartek odbędzie się godzina biblijna. Na najbliższych godzinach biblijnych będziemy rozważać 1 list Piotra. W czwartek będziemy rozważa rozdział 1, wersety od 18-25.
  4. W czwartek o 19.00 odbędzie się spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego Pronoja. Na najbliższym spotkaniu będziemy pakować prezenty w ramach akcji Prezent pod choinkę. Akcja jest prowadzona przez nasze Centrum Misji i Ewangelizacji. W ubiegłym roku z zebranych darów oraz ofiar pieniężnych udało nam się przygotować ponad 60 paczek. W tym roku prezenty mają trafić do dzieci z: Ukrainy, Białorusi, Rumunii oraz dla dzieci uchodźców. Instrukcja przygotowania paczki znajduje się na ulotkach przy wyjściu z kościoła oraz na stronach internetowych CME. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć finansowo akcję, można to uczynić w kancelarii parafialnej dokonując wpłaty na listę do wtorku, 12. listopada. Z zebranych środków tu na miejscu zostaną zrobione zakupy, które w czwartek zostaną zapakowane na spotkaniu „Pronoi”.
  5. Serdecznie zapraszam na wtorek na godzinę 18.00 na panel dyskusyjny „Droga ku tolerancji”, który, jak co roku, organizuje Fundacja Dzielnica Wzajemnego Szacunku 4 Świątyń. W tym roku temat brzmi: „Ukraińcy w Polsce.
  6. W czwartek 14 listopada o 17:30 w Małej Synagodze (Szulu) przy ul. Włodkowica 9 z publicznością spotka się z Naczelny Rabin Dolnego Śląska i Wrocławia Dawid Basok. W rozmowie z Jerzym Kichlerem poruszy temat aktualnych wydarzeń w Izraelu.
  7. Zapraszamy serdecznie na wycieczkę integracyjną do wioski lapońskiej w Borowicach i Karkonoskich Tajemnic w Karpaczu w sobotę 23 listopada 2019 r. W programie wycieczki proponujemy zwiedzanie wioski lapońskiej czyli małej Finlandii w sercu Karkonoszy, wzbogacone opowieściami o skandynawskich zwyczajach, na terenie osady Domek Muminka oraz żywe renifery, przygotowujące się do ciężkiej pracy w roli pomocników św.Mikołaja; a następnie w pobliskim Karpaczu zaprosimy chętnych do wspólnego odwiedzenia Karkonoskich Tajemnic czyli multimedialnego podziemnego Muzeum Ducha Gór.
    Cena wycieczki wynosi 50 zł/os. + plus bilety wstępu i wyżywienie
  8. Od 6-8 grudnia odbędzie się Diecezjalny Adwentowy Zjazd Dzieci i Młodzieży w Świdnicy i Wrocławiu. Młodzież z całej diecezji będzie mogła się spotkać ze sobą jak i współuczestniczyć w Diecezjalnym Spotkaniu Adwentowym. Koszt udziału to 100 zł.