1. Dziś we Wrocławiu kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo o godzinie 17.00. Kazanie wygłosi (po raz pierwszy w naszym kościele) biskup pomocniczy archidiecezji wrocławskiej ojciec Jacek Kiciński. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele większości wyznań chrześcijańskich we Wrocławiu, w tym: metropolita Archidiecezji Wrocławskiej Kościoła Rzymskokatolickiego arcybiskup Józef Kupny, metropolita Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego arcybiskup Jerzy Pańkowski oraz zwierzchnik Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego biskup Waldemar Pytel. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo, aby w czasach rosnących podziałów szukać tego co łączy i dać chrześcijańskie świadectwo pojednania.
 1. Jutro, w ostatni poniedziałek miesiąca, serdecznie zapraszamy na spotkanie seniorów stycznia. Alina – wolontariuszka z Ukrainy przedstawi bożonarodzeniowe tradycje Kościoła wschodniego na Ukrainie. Zapowiedzieli się soliści z chóru greckokatolickiego.
 1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00. Będzie ono połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą
 1. W związku z feriami zimowymi nie odbędą się wtorkowe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego oraz środowe spotkanie dla młodzieży pokonfirmacyjnej.
 1. Zapraszam jednak na godzinę biblijną w czwartek o 17.00, a tematem będzie: „Czy Mędrcy ze Wschodu zostali naśladowcami Jezusa?”
 1. Najbliższe spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbędzie się w pierwszy poniedziałek miesiąca, to jest w dniu 4 lutego o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Czym jest łaska Boża i dlaczego nie można na nią zasłużyć”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!
 1. W kancelarii można zapisać się na wyjazd na Kirchentag do Dortmundu (19-23 czerwca 2019). Informacje znajdują się na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
 2. Dzienny Dom Senior+ ogłasza zbiórkę dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
  • dobrej jakości karma oraz przysmaki• akcesoria do pielęgnacji zwierząt (np. szampony, szczotki)• legowiska dla zwierząt• drapaki dla kotów

  • obroże, smycze, kagańce

  • zabawki dla zwierząt (np. piłki, myszki dla kotów, szarpaki),

  • gazety (te ze zwykłym papierem)

  • używana pościel, ręczniki, koce, kołdry i poduszki ze sztucznym(!) wypełnieniem.

  Zbiórkę prowadzimy w Dziennym Domu Senior+ oraz recepcji Kamienicy pod Aniołami do 15 lutego. Bardzo dziękujemy za każdą formę wsparcia!

  Informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej, Facebooku i na plakatach.

 3. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich do Sali na kawę i herbatę