1. Nabożeństwo w przyszłą niedzielę odbędzie się jak zawsze o godz. 10.00.
  2. Zapraszamy do udziału w międzynarodowym spotkaniu naszej diecezji z Kościołem Ewangelickim Śląskich Górnych Łużyc, które odbędzie się w sobotę 7 września w przygranicznym Forst. W programie wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. (m.in.: wspólne nabożeństwo, targ możliwości z różnorodnymi stoiskami, ponadto do wyboru: występy zespołów muzycznych, spotkania, zajęcia i wystawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych). Program w większości jest przygotowany dwujęzycznie. Wyjazd jest planowany w sobotę rano i powrót tego samego dnia około godz. 20.00. Nie wiemy jeszcze, jaki będzie koszt, ale dzięki prawdopodobnemu dofinansowaniu przejazdu nie powinien przekroczyć 50 zł od osoby. Dzieci i młodzież do lat 18 – 50% zniżki. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się i zapisywania już dzisiaj, aby można było ubiegać się o dofinansowanie wyjazdu całej grupy.
  3. Dziś kolejny koncert w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu „Wieczory Organowe u Bożej Opatrzności”. O godzinie 19.00 wystąpi Wolfgang Zerer. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.
  4. Po nabożeństwie serdecznie zapraszamy na spotkanie, poczęstunek do sali parafialnej.