1. Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
 2. We wtorek odbywają się lekcje religii według planu.
 3. W czwartek zapraszamy na godzinę biblijną o godz. 17.00 do sali parafialnej za kościołem.
 4. Jutro, w poniedziałek 16 września o godz. 10.00, serdecznie zapraszamy na otwarcie Wystawy Plenerowej Prac Seniorów z naszego Dziennego Domu dla Osób Starszych Senior+ pt. „Obrazy Pamięci”. Wystawę można oglądać od 16 września do 30 września 2019 roku na Pierzei Północnej Rynku we Wrocławiu.Wystawa powstała na okoliczność Światowego Dnia Choroby Alzheimera, prezentuje treści edukacyjne na temat choroby otępiennej, działalności Dziennego Domu, a przede wszystkim ukazuje wybrane prace malarskie Seniorów, które powstały pod okiem profesjonalnej malarki Anny Nesteruk. Oficjalny Patronat nad Wystawą sprawuje Parafia Ewangelicko-Augsburska we Wrocławiu Opatrzności Bożej oraz Miasto Wrocław. Patronat Honorowy objął Wrocławski Uniwersytet Medyczny oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Patronat Medialny: Polskie Radio Wrocław oraz Gazeta Senior. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 16 września o godzinie 10:00 na Wrocławskim Rynku.
 5. W przyszły poniedziałek 23 września, wyjątkowo w przedostatni poniedziałek miesiąca, serdecznie zapraszamy na
  • spotkanie seniorów o godz. 16.00
  • zebranie Rady Parafialnej o godz. 18.30.
 6. Za dwa tygodnie, po nabożeństwie w niedzielę 29 września, zapraszamy wszystkich na pożegnanie lata i święto ziemniaka do Sulistrowiczek. Planujemy spotkanie przy ognisku, pieczenie placków ziemniaczanych i miłe spędzenie czasu w parafialnym gronie. Na swojej działce ugoszczą nas jak zwykle Anita i Jacek Sowa. Prosimy o informację jeśli ktoś posiada wolne miejsca w samochodzie albo potrzebuje transportu, tak żeby wszyscy chętni mogli wziąć udział w wyjeździe. Wyjazd bezpośrednio po nabożeństwie.
 7. Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 7 października 2019 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Przyczyny i początki reformacji luterańskiej”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!
 8. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na koncert Chóru Kameralnego z Oldenburga, który odbędzie się w czwartek 10 października o godz. 19.00 w naszym kościele. W programie między innymi utwory Andrzeja Bielerzewskiego, Katarzyny Danel, Janusza Stalmierskiego. Trasa koncertowa chóru jest zatytułowana: Pokój – Pax – Frieden i obejmuje wiele znaczących miast Europy. W odbędą się dwa koncerty w Poznaniu i we Wrocławiu.
 9. Po nabożeństwie serdecznie zapraszamy na spotkanie, poczęstunek do sali parafialnej.