• Nabożeństwo w najbliższą niedzielę o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę wieczorem rozpocznie się we Wrocławiu Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Inauguracja o godz. 17.00 w prawosławnym kościele św. Cyryla i Metodego na piasku. Program (na ulotkach i plakatach). Zakończenie w naszym kościele w niedzielę 26 stycznia o godz. 17.00. Kazanie wygłosi metropolita wrocławski abp Józef Kupny. 
  • Jutro 13 stycznia, wyjątkowo w drugi poniedziałek miesiąca, serdecznie zapraszamy na spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Nauka o sakramentach – czym one są i czemu służą”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Zapraszamy!
  • Lekcje dla klas V i VI-VII w najbliższym tygodniu nie odbędą się. Pozostałe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego o stałych porach.
  • W najbliższy czwartek zapraszamy na:

godzinę biblijną – godz. 17.00.

Ewangelickie Duszpasterstwo Akademickiego „Pronoja” – godz. 19.00

  • Na pomoc Australii Siostry i Bracia, na pewno widzieliście przerażające obrazy z Australii. W szalejących tam pożarach spłonął obszar wielkości jednej piątej Polski, spłonęło 1900 domów, zginęło pół miliarda zwierząt. W obliczu ogromu tej tragedii szczególnie ważne jest żebyśmy w praktyce realizowali nasze powołanie do okazywania miłości. Dlatego chcemy Was zachęcić do tego by wesprzeć organizacje walczące ze skutkami tego kataklizmu. Pomagać można poprzez bezpośredni przelew na konto jednej z takich organizacji. Na naszej stronie internetowej znajdziecie przykłady z odnośnikami. Będziemy też zbierać pieniądze na listę w kancelarii i przez wpłaty na konto parafialne z dopiskiem „na pomoc Australii” do 9 lutego. Zebrane w ten sposób środki przekażemy na organizację WIRES Wildlife Rescue, zajmującą się ratowaniem dzikich zwierząt.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne, które odbędzie się w niedzielę 26 stycznia po nabożeństwie. Zgromadzenie będzie poświecone sprawozdaniu z działalności statutowej parafii w 2019 roku oraz przyjęciu preliminarza budżetowego na rok 2020.
  • Po nabożeństwie serdecznie zapraszamy do sali parafialnej na kawę i herbatę.