Niezależnie wyznawanej religii czy światopoglądu większość z nas posiada podobne wyobrażenie o tym, co jest dobre, a co złe. Chcemy żyć w pokoju, kierować się miłością, nawiązywać relacje, spotykać się z uczciwością, żyć w bezpiecznym otoczeniu, oddychać świeżym powietrzem. Dlaczego więc budowany przez nas świat tak często stanowi zaprzeczenie tych pragnień? Dlaczego po prostu nie żyjemy zgodnie z naszymi potrzebami i marzeniami? W trakcie dzisiejszego nabożeństwa chciałbym zachęcić do refleksji i zastanowienia się, jak często czynimy to, czego tak naprawdę nie chcemy. I dlaczego zło miewa lepszy marketing niż dobro.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do kościoła ewangelickiego Opatrzności Bożej we Wrocławiu (ul. Kazimierza Wielkiego 29). Początek o godzinie 10.00. Zadbamy o bezpieczeństwo – przy wejściu i przy ławka są płyny dezynfekujące, przy zajmowaniu miejsc w ławkach prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu i oczywiście zakrywanie ust i nosa. Dla tych, którzy chcą obejrzeć nabożeństwo w Internecie przygotowaliśmy transmisję, rozpoczynająca się równolegle do nabożeństwa w kościele czyli o godzinie 10.00.

Linki do transmisji:

Facebook: https://www.facebook.com/luteraniewroclaw/

Youtube: https://youtu.be/wRV44wjIWV4