Jutrzejsze nabożeństwo (29.03) będzie z naszego kościoła transmitować o godz. 13.00 Telewizja Polska – kanał TVP 3, sieć ogólnopolska telewizji regionalnych. Niestety nie będzie ona osiągalna na naszych kanałach YouTube i Facebook, ponieważ nie posiadamy praw autorskich do nagrania. W zamian planujemy o godzinie 10.00 wyemitować pierwszą Szkółkę Niedzielną online. Mamy nadzieję, że się uda.

Zapraszamy więc jutro na relacje z naszej parafii: o godz. 10.00 – Szkółka Niedzielna (Youtube https://www.youtube.com/channel/UCrIGAANmhycqv8UFDr-4zGA  i Facebook), o godzinie 13.00 – nabożeństwo w TVP3.

5 komentarzy

 1. przy transmisji nabożeństw proszę podawać numery pieśni, tekst jest nieczytelny. Przygotowałam sobie śpiewnik ale nie mogłam z niego skorzystać i nie tylko ja.

  1. Author

   Nabożeństwo 29 marca realizowała telewizja. Nie mieliśmy wpływu na końcowy efekt. Ale w transmisjach prowadzonych przez parafię na pewno będą podawane numery pieśni.

 2. Witam. Bardzo prosimy przy następnym nabożeństwie aby były pokazane lub powiedziane numery pieśni które będą śpiewane. Pozdrawiamy.

  1. Author

   Nabożeństwo 29 marca realizowała telewizja. Nie mieliśmy wpływu na końcowy efekt. Ale w transmisjach prowadzonych przez parafię na pewno będą podawane numery pieśni.

 3. Nawet myślałam ostatnio o Szkólce Niedzielnej; ciekawa byłam czy i jak jak się odbywa. I proszę! Jutro zobaczę:-)

Comments are closed.