W najbliższą niedzielę tematem będzie nieprawdopodobna historia. Był sobie zarządca – kiepski w swoim fachu. Administrował fatalnie, rujnował właściciela, nadawał się do wyrzucenia natychmiast. Posiadał jednak pewną umiejętność, a konkretnie – doskonale potrafił wyczuć, gdy wokół niego robiło się gorąco. Działał wtedy przebiegle, kreatywni, a przy tym kontrowersyjnie oraz na granicy prawa – i to delikatnie rzecz ujmując. I on właśnie, został w Ewangelii wskazany za wzór postępowania.

O co chodziło? Czy Jezus jednak nie przekroczył granicy kontrowersji? Spróbujemy rozwikłać tę zagadkę, zastanawiając się też, czy jako Kościół, mamy cos do zaoferowania ludziom, który obecnie wychodzą na ulice, czują się sfrustrowani, reagują przekleństwami, pragną wolności?

W kościele obowiązuję wszystkie ograniczenia, tak jak w ubiegłym tygodniu. Dlatego szczególnie zachęcamy do oglądania transmisji.

Linki do transmisji:
Facebook: https://www.facebook.com/luteraniewroclaw/
Youtube: https://youtu.be/Y-IeqayVtDU