Drodzy, mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku i radzicie sobie z sytuacją.

Chciałbym przypomnieć, że choć w porze niedzielnego nabożeństwa (godz. 10.00) drzwi naszego kościoła nie będą zamknięte i będzie można wejść, aby się pomodlić (jeśli zdrowie pozwoli, też będę na miejscu), to jednak nabożeństwo na żywo się nie odbędzie.

Razem z księdzem Paweł Mikołajczykiem i dr. Dawidem Ślusarczykiem rozpoczęliśmy przygotowania do przeprowadzenia transmisji online. Planujemy ją udostępnić poprzez Facebook oraz YouTube. Bądźmy razem online w niedzielę Laetare, 22 marca o 10.00. W kazaniu będzie między innymi o… Sarajewie i Adagio Albinoniego, a nasz kantor specjalnie dla nas zagra ten utwór na organach.

Niech Boża Opatrzność nad Wami Czuwa, bądźmy razem w myślach i modlitwach, spotkajmy się online w niedzielę o 10.00 na naszym nowym kanale na Youtube (zachęcamy do subskrybowania):
https://www.youtube.com/channel/UCrIGAANmhycqv8UFDr-4zGA

oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/luteraniewroclaw/

ks. Marcin Orawski