Kolejne spotkanie z pasją odbędzie się już 18 marca o 18.30, w związku z którym mamy przyjemność przekazać i dołączyć się do zaproszenia naszego prelegenta:

Zapraszam w podróż w rejony turystycznie mało znane a historycznie fascynujące, w podróż do najbogatszego w XIX wieku miasta środkowej Europy i jednego z najbogatszych na całym kontynencie, do świata fortun, majątków, szybkich karier i spektakularnych upadków, świata bogactwa i biedy. Udowodnię, że biedny wtedy nie był taki biedny a bogaty był znacznie bogatszy niż myślicie. Do Ziemi Obiecanej, której wspaniałe oblicze kulturowe, architektoniczne, industrialne możecie dzisiaj obejrzeć jeśli zechcecie dowiedzieć się gdzie i jak szukać.
Rafał Ćwikowski

Spotkania odbywają się o sali parafialnej z tyłu kościoła Opatrzności Bożej. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

[Zdjęcia użyte w grafice pochodzą z serwisu pexles.com]