„Boże Królestwo jest wśród Was” – powiedział Jezus. Ale jak? Czy możemy je dostrzec w górujących nad miastem wieżach kościołów? A może w przemowach kościelnych hierarchów na państwowych uroczystościach? Czy jest widoczne na sztandarach deklarujących: „Bóg, honor, ojczyzna”? Macie wątpliwości? Ja też. Gdzie więc szukać jego przejawów? A może to utopijna idea, dawno pochłonięta prze historię, a teraz reanimowana raz po raz dla partykularnych celów? Zapraszam do wspólnego szukania Bożego Królestwa. Może razem się uda?

Link do transmisji: https://youtu.be/df_Ihha7F6o

Ogłoszenia:

1. Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00

2. W najbliższy wtorek zapraszamy na lekcje religii, które będą się odbywać według uzgodnionego w miniony wtorek planu.

3. Spotkanie młodzieży pokonfirmacyjnej w środę o 17.30, natomiast spotkanie duszpasterstwa „Pronoja, w czwartek o godz. 19.00.

4. W czwartek zapraszamy na godzinę biblijną o godzinie 11.00.

5. Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Spotkania mają charakter otwarty i niezobowiązujący. Najbliższe spotkanie odbędzie się w pierwszy poniedziałek listopada, tj. 7 listopada 2022 r. o godzinie 17:30 (nowa godzina spotkań) w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła). Temat spotkania: „Dekalog a współczesna etyka ewangelicka”. Serdecznie zapraszamy!

6. Jak co roku, trwa akcja „Prezent pod choinkę”. Jej celem jest przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci z Ukrainy, Białorusi i Rumunii. Zachęcamy do udziału w tej akcji poprzez przygotowanie i dostarczenie do Parafii przygotowanych paczek lub poprzez wpłaty datków w kancelarii parafialnej Za wpłacone środki dokonamy zakupów, a następnie w trakcie spotkania młodzieży 17 listopada przygotujemy paczki i wyślemy je do CME w Dzięgielowie, skąd ruszą w dalszą drogę.