W najbliższą niedzielę będziemy mieli zaszczyt ponownie gościć chór Ostinato pod dyrekcją Liliany Jędrzejczak. Koncert odbędzie się po nabożeństwie o 11.30. Tak sam chór zaprasza na swój koncert, a my do tego zaproszenia się przyłączamy:

„Śpiew jest moim schronieniem” – te słowa wybraliśmy na motto naszego najbliższego koncertu w niedzielę 23 czerwca.

W Ewangelickim Kościele Opatrzności Bożej, którego czysta, jasna estetyka naturalnie skłania do zatrzymań umysłu i poruszeń duszy, wybrzmią zarówno pieśni refleksyjne, jak i etniczne piosenki z różnych stron świata, pełne radości. Zapraszamy, schrońcie się w naszym śpiewie, zanurzcie się w naszej muzyce! 🎶 Niech to zaproszenie uzupełnią słowa jednego z utworów, który pojawi się w koncertowym repertuarze – „Earth Song”:

„Śpiewaj, bądź, żyj, patrz.
W tę ciemną burzową godzinę
Wiatr mąci i porusza
Spalona ziemia
Woła na próżno:
O wojno i władzo
Jakże oślepiasz i mieszasz,
Rozdarte serce
Wyje z bólu.
Lecz muzyka i śpiew
Będą moim schronieniem,
Muzyka i śpiew
Światłem moim będą.
Światło pieśni
Lśni mocno: Alleluja!
Idąc w ciemności, bólu i niezgodzie
Będę śpiewać, żyć, ujrzę…
Pokój”.

Serdecznie zapraszamy!

NIEDZIELA 23 CZERWCA O GODZ. 11:30
Ewangelicki Kościół Opatrzności Bożej
ul. Kazimierza Wielkiego 29, Wrocław
WSTĘP WOLNY”