Podczas niedzielnego nabożeństwa 5 marca będzie można usłyszeć pieśni w wykonaniu ekumenicznego chóru Jubliate Deo, działającego przy parafii w Mysłowicach, mających w swoich szeregach i parafian z Katowic-Szopienic. Po nabożeństwie chór da koncert pieśni luterańskich, cerkiewnych i hebrajskich.

Cała kolekta będzie w całości przeznaczona na wsparcie odbudowy plebanii PEA Katowice-Szopienice. Po koncercie wszystkie osoby są zaproszone na poczęstunek w Kamienicy pod Aniołami. Serdecznie zapraszamy na koncert i do wsparcia dotkniętej tragedią parafii.

Parafię w Szopienicach można cały czas wspierać poprzez zbiórkę prowadzoną przez Diakonię Polską, poprzez udział w zbiórce na ten cel: Bank PEKAO S.A. I O/Warszawa. Numer konta: 78 1240 1037 1111 0000 0693 1384, z dopiskiem „Szopienice”.