Dzisiaj kończy się odbywający się po sąsiedzku 27. Festiwal Muzyki Kameralnej Wieczory w Arsenale. Poza tym, że to niezwykła uczta muzyczna, to jest bliska naszej parafii ze względu na osobę Tomasza Kwiecińskiego, którego skrzypce tak często można usłyszeć na naszych nabożeństwach, a który współorganizuje ten festiwal. Na jego prośbę chcielibyśmy polecić waszej uwadze wyjątkowy koncert, który odbędzie się jutro, w poniedziałek, o 20.00, jako wydarzenie towarzyszące Wieczorom w Arsenale. To koncert charytatywny na rzecz Pauliny Bujok – trzydziestoletniej skrzypaczki, która zmaga się z ciężką chorobą. Na koncercie będzie można usłyszeć „4 Pory Roku” Antonio Vivaldiego. Jeżeli możecie, rozważcie, proszę, czy nie jest to idealny sposób spędzenia poniedziałkowego wieczoru, łączący piękną muzykę z niesieniem pomocy.

Link do strony Wieczorów w Arsenale: https://www.wieczorywarsenale.eu/pl/program