Prezentujemy fotografii z dopiero co zakończonego Kiermaszu Adwentowego (28 listopada). Wkrótce zapewne pojawią się kolejne. W tym roku zbieraliśmy na wsparcie działań Fundacja Ocalenie, która udziela profesjonalnej pomocy uchodźcom i emigrantom. Wszyscy mamy świadomość trudnej sytuacji związanej z koniecznością ochrony granic, jednocześnie nie potrafimy i nie chcemy pozostać bierni wobec dramatu konkretnych ludzi umierających z zimna i głodu. Wiemy też, jak ważne jest, aby emigranci, którzy już legalnie pozostaną w naszym kraju, mogli zacząć pracować, czuć się bezpiecznie i integrować się z naszym społeczeństwem. Dlatego z serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli tegoroczną ideę. Dziękujemy parafianom za przygotowanie pięknych i niepowtarzalnych wieńców adwentowych, kartek świątecznych, ozdób, ciast i ciasteczek, przetworów i wielu innych wspaniałych rzeczy. Dzięki Wam udało się zebrać ponad ❗️7 tysięcy złotych❗️, a być może ta kwota jeszcze wzrośnie. Nie mamy słów, aby wyrazić wdzięczność ❤️. Podziękowania kierujemy także do parafialnych wolontariuszy z EVS Wrocław, którzy pomogli zorganizować kiermasz 👏💕