Zapraszamy Państwa na linię startu! Zaraz kolejny etap, tym razem numer 2024. Choć po prawdzie wszyscy już biegniemy, bo 2024 trwa od dwóch tygodni. Czy chcemy, czy nie, to jednak starujemy w tym biegu przez życie. Skoro i tak musimy biec, to może uczynimy ten bieg swoim – tak by zasady i cel, do którego biegniemy były jaśniejsze i bardziej motywujące? Będzie to wymagało, tak jak wspomina List do Hebrajczyków rozdział 12, sporo wytrwałości. Skąd czerpać siłę do tego biegu i po co w nim brać udział? Chyba nie ma lepszego momentu zastanowić się by nad sensownością kolejnego okrążenia niż jego początek. Serdecznie zapraszam do wspólnego poszukiwania wytrwałości na najbliższym nabożeństwie!
Paweł Mikołajczyk

Wspólnie zaśpiewamy pieśni:
622 – Tobie, Panie, chcemy dziś (1-4)
761 – Ujmij mą dłoń! (1-4)
532 – Naprzód krocz (1-5)
532 – Naprzód krocz (6-7)