Król nadchodzi – śpiewamy w czasie adwentu. Czy to oznacza, że Bóg jest monarchistą i my też powinniśmy nimi być? W Biblii jest wiele obrazów łączących Boga z ideą monarchy. Czy jednak pod niektórymi nie kryje się pewna… ironia? Z czego ona wynika? O tym będziemy rozmawiać na ostatnim w tym roku dyskusyjnym spotkaniu biblijnym dzisiaj o 18.00 w naszej sali parafialnej.

Grudzień zawsze jest pełen wartych uwagi wydarzeń, a krótki adwent w tym roku doprowadził do prawdziwej klęski urodzaju. Nasze spotkanie rozpocznie się o tej samej godzinie, w której rozpoczyna się wędrujący koncert w Dzielnicy Wzajemnego Szacunku. Choć zazwyczaj nie wyznaczamy sztywnej godziny końca naszego spotkania, to dzisiaj postaramy się, by spotkanie nie trwało dłużej niż do 20.00 – dzięki temu chętne osoby zdążą choć na ostatnią cześć koncertu, która odbędzie się w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy na spotkanie!