Po raz trzeci Alliance Française zaprasza na Fête de la Musique – czyli Święto Muzyki. To święto powstało w 1981 z inicjatywy Marcela Landowskiego (zm. 1999), francuskiego kompozytora polskiego pochodzenia, i spopularyzowane przez Maurice’a Fleureta i Jacka Lang, ówczesnego ministra kultury Francji. Obchody odbędą się przed Dolnośląską Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego na wrocławskim rynku już jutro 21 czerwca.

Tym razem spotykamy się przed Biblioteką w godzinach od 14:00 do 22:00! Na naszych stronach na Facebooku i w Internecie możecie dowiedzieć się więcej i poznać różnorodne profile występujących artystów! Każdy znajdzie coś dla siebie: muzyka latynoska, orientalna, blues, pop-rock, muzyka chóralna, poezja śpiewana, rock, metal i soul!

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/509659427953253