Znany angielski hymn zapewnia nas, że „Bóg działa w tajemniczy sposób, by swe cuda dokonać”. Ale czy po doświadczeniach XX i początku XXI wieku możemy wciąż mieć wiarę w Boską Opatrzność? A jeśli tak to jak. Kazanie wygłosi gościnnie ks. dr hab. Kazimierz Bem – teolog kalwiński, doktor prawa, pastor ewangelicko-reformowany Zjednoczonego Kościoła Chrystusa w USA.

Link do transmisji (YouTube): https://youtu.be/9zcwzlghL14

Z żałobnej karty:

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 24 lipca w Małkowicach odeszła do wieczności
śp. Maria Antosz
ur. 13 marca 1929 r. w Piastowie. Bóg darował naszej siostrze 93 lata życia.
Pogrzeb odbędzie się we środę 3 sierpnia o godzinie 11.00 na Cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu.

Ogłoszenia:

1. Nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godzinie 10.00. Będzie połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą.

2. Stałe zajęcia tygodniowe w czasie wakacji są zawieszone.

3. Komisja Ewangelizacyjno-Misyjna Diecezji Wrocławskiej zaprasza na Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu w terminie 13-21 sierpnia 2022. Szczegóły na: https://wang.com.pl/parafia/tydzien-e…. Do udziału są zaproszone wszystkie osoby, nie tylko mieszkające na teranie naszej diecezji.

4. Rozpoczęła się rekrutacja na Chrześcijańską Akademię Teologiczną. Serdecznie zachęcamy maturzystki i maturzystów oraz wszystkie inne zainteresowane studiowaniem teologii lub pedagogiki osoby do zapoznania się z ofertą: https://chat.edu.pl/ 5. Gorąco zapraszamy do udziału w koncertach organowych w ramach XVI festiwalu Wieczory Organowe u Bożej Opatrzności – w każdą niedzielę lipca o 19.00 w naszym kościele. Dziś (31.076) ostatni koncert – wystąpi Filip Presseisen. Wstęp wolny.