Czy może być coś piękniejszego niż ruszyć przed siebie z plecakiem, na piechotę lub samochodem?

Może! Z plecakiem na piechotę lub samochodem, samemu, z przyjaciółmi albo z dziećmi ruszyć w Bieszczady. Zanuć za Starym Dobrym Małżeństwem „ Zabieszczaduj dzisiaj z nami, niech pokłonią ci się połoniny. Zabieszczaduj razem z aniołami, lot swój kieruj do Górnej Wetliny. Zabieszczaduj znowu z nami, tutaj czas anielsko płynie, każdy potok gada z aniołami o bieszczadzkiej wspomina krainie. Studnie tutaj zarosły wspomnieniem, sady tutaj pokrzywione dziko…”

Czy rzeczywistość pokrywa się z tekstami piosenek wyśpiewywanych każdego lata przy ogniskach od Sudetów po Mazury i od Bałtyku po Tatry opowie kurator naszej parafii Jacek Sowa na podstawie swoich wędrówek w ten zakątek Polski. Spotkanie odbędzie się 13 marca 2023 o godzinie 18:00 w sali parafialnej (za kościołem), przy ul. Kazimierza Wielkiego 29.

PS. Szacunek i splendor dla osób, które na grafice wypatrzą prelegenta!