1. Dziś, bezpośrednio po nabożeństwie, zapraszamy wszystkich parafian do Sali parafialnej na sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne. Zgromadzenie będzie poświęcone sprawozdaniu z działalności statutowej parafii w 2019 roku oraz przyjęciu preliminarza budżetowego na rok 2020.
 2. Nabożeństwo w najbliższą niedzielę o godz. 10.00.
 3. Dziś wieczorem kończy się we Wrocławiu Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo Tygodnia, dziś o godz. 17.00. Kazanie wygłosi metropolita wrocławski abp Józef Kupny. Nabożeństwo rozpocznie się kilka minut wcześniej, krótkim koncertem pieśni świątecznych w wykonaniu Kantorów im. Edmunda Kajdasza.
 4. Jutro – w ostatni poniedziałek miesiąca – serdecznie zapraszamy na styczniowe spotkanie seniorów, które odbędzie się– tak jak poprzednio – o godzinie 11.00. Prosimy o zwrócenie uwagi na zmianę godziny spotkania i serdecznie zapraszamy.
 5. We wtorek lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego o stałych porach.
 6. W najbliższy czwartek zapraszamy na:
  godzinę biblijną – godz. 17.00;
  Ewangelickie Duszpasterstwo Akademickiego „Pronoja” – godz. 19.00
 7. Na pomoc Australii. W obliczu ogromu tragedii, która dotknęła Australię, gdzie spłonęło tysiące domów i zginęło około miliarda zwierząt, czujemy się w obowiązku, by w praktyce realizować nasze powołanie do okazywania miłości. Chcemy Was, siostry i bracia, zachęcić do tego by wesprzeć organizacje walczące ze skutkami tego kataklizmu. Pomagać można poprzez bezpośredni przelew na konto jednej z takich organizacji. Na naszej stronie internetowej znajdziecie przykłady z odnośnikami. Od ubiegłego tygodnia zbieramy też ofiary na listę w kancelarii, a także poprzez wpłaty na konto parafialne z dopiskiem „na pomoc Australii” – do 10 lutego. Zebrane w ten sposób środki przekażemy na lokalną, sprawdzoną przez nas organizację ratującą zwierzęta WIRES Wildlife Rescue.
 8. Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 3 lutego 2020 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Kościół Ewangelicko-Augsburski w Polsce – jego ustrój i organizacja wewnętrzna”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!